Hizmetlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Misafirlerimizden Anılar ve Yorumlar

Merhaba Değerli Misafirlerimiz ,

Paris transfer hizmetimiz devam ediyor. Web sitemizin anasayfasına eklenen Ziyaretçi Defteri hizmet vermeye başladı. Siz değerli misafirlerimiz Ziyaretçi Defterine tıkladığınızda görüşlerinizi ve dileklerinizi paylaşabilirsiniz.

Defterimizin hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

TürkCab ekibi

Paris Şehir Turu

Paris’in turistik bölgelerine düzenlediğimiz çeşitli turlar ile Türkiye’den gelen misafirlerimize Paris’in eşsiz güzelliklerini yakından görme imkânı sunuyoruz.

Türkiye’den gelen misafirlerimize lüks araçlarımız ile sunduğumuz Paris Şehir Turu hizmetimiz de Türkçe bilen deneyimli şoförlerimiz hizmet veriyor.

Paris Şehir Turu paketlerimiz ile isterseniz kültür dolu bir gün, isterseniz eğlence dolu bir gün, isterseniz doğayla baş başa bir gün geçirebilirsiniz.

Paris Kültür Turumuz ile Paris’in tarihi yapılarını, müzelerini görebileceğiniz müthiş bir kültür turu yapabilirsiniz.

Paris Doğa Turumuz ile Paris’in muhteşem güzellikteki parklarında, bahçelerinde doğayla baş başa kalabilir yâda Montmartre’ye çıkıp Paris’e tepeden bakabilirsiniz.

Paris’in gündüz ayrı gece ayrı bir güzelliği olduğu için gündüz düzenlediğimiz Paris Şehir Turu dışında gece düzenlediğimiz Paris Şehir Turu ile Paris’in eğlence dolu gece hayatına da tanık olabilirsiniz.

Paris’in muhteşem güzelliklerini bilirkişiler ile en doğru şekilde görmek ve Paris’i yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel araçlarımız ile sunduğumuz Paris Şehir Turu hizmetimiz için dilediğiniz güne randevu oluşturabilirsiniz.

Paris’te Havalimani Transfer Hizmeti

İş seyahatleriniz, özel gezileriniz veya turistik gezileriniz için sizi istediğiniz saatte havaalanında özel şoförlü lüks araçlarımız ile karşılıyoruz.

Uçağınız rötar yaptığında bunun sizin elinizde olmadığını biliyoruz. Bu nedenle sizi ne kadar beklersek bekleyelim ek hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Sabit ücret garantisi sunan şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet vermek için sürekli gelişim içindedir.

Şirketimizin deneyimli Türk şoförleri, Paris ve çevresindeki tüm bölgeleri en detaylı şekilde bilir ve sizi en güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaştırır.

Havaalanında sizi karşılayan Türk şoförlerimiz, sektörü ile ilgili eğitimleri tamamlamış, deneyimli ve insan ilişkileri güçlü olan kişilerden oluşur.

Haftanın her günü ve günün her saati hizmet sunan şoförlerimiz rahatlığınıza ve konforunuza maksimum önem verir.

Müşteri memnuniyeti odaklı havaalanı Transfer işlemlerimiz için bizimle iletişime geçebilir, yolculuğunuzu en güvenilir şekilde yapabilirsiniz.

Paris’te Şoförlü Araç Hizmeti

Paris’te kaldığınız müddetçe size zaman sınırlaması olmadan Türkçe bilen özel şoförlerimiz ve lüks araçlarımız ile eşlik ediyoruz.

Tüm seyahatiniz boyunca istediğiniz saatte, istediğiniz yerde bulunarak size güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı sunuyoruz.

Özel şoförlü lüks araçlarımız haftanın her günü ve her saati koşulsuz hizmetinizdedir. Trafik ve park stresini size yansıtmadan ulaşımınızı sağlayan şoförlerimiz, deneyimli ve güler yüzlüdür.

Şoförlerimiz alanlarında eğitimlerini tamamlamış, insan ilişkileri güçlü, Paris’in konumu ve tarihini çok iyi bilen kişilerden oluşur. Gündüz veya gece gezilerinizde zaman sınırlaması olmadan sizlerin yanında olan şoförlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendilerine ilke edinmiştir.

Sizlere sorunsuz bir hizmet sunmak için kalitemizden asla ödün vermeden özel şoförlü araç hizmetimizi konforlu lüks araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Şehir içindeki en doğru yollar ile en konforlu şekilde seyahat etmek ve seyahatinize keyif katmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.